1978/1979

KLASA V K
Kinotechnika
WYCHOWAWCA: Dariusz Przetecki

  1. Boguszewski Wiesław
  2. Byster Elżbieta
  3. Ciecierska Grażyna
  4. Cyngot Tadeusz
  5. Figura Grażyna
  6. Jankowksi Andrzej
  7. Mucha Krzysztof
  8. Osiński Janusz
  9. Pyzara Leszek
  10. Radzio Bogdan
  11. Rymkiewicz Janusz
  12. Sajnog Cezary
  13. Stobnicki Adam
  14. Wojciechowski Sławomir
  15. Wieczorek Zofia
  16. Wnuk Andrzej
  17. Zaręba Janina
  18. Żbikowski Waldemar

1978/1979

KLASA V T
Technologia materiałów œwiatłoczułych i obróbki filmów
WYCHOWAWCA: Irena Poroszewska

  1. Adamczyk Jolanta
  2. Bilska Maria
  3. Bogucki Andrzej
  4. Borowiecki Andrzej
  5. Buraczyńska Violetta
  6. Derda Stanisław
  7. Jackowska Barbara
  8. Jaczewska Hanna
  9. Jurkowiak Hanna
  10. Kowalska Bożena
  11. Lewczyńska Barbara
  12. Lis Elżbieta
  13. Łupińska Mariola
  14. Mielczarek Elżbieta
  15. Małecka Hanna
  16. Mokosa Jolanta
  17. Nasiłowska Danuta
  18. Olszak Tomasz
  19. Pištkowski Sławomir
  20. Prusik Barbara
  21. Serwatka Irena
  22. Surowiecki Bogdan
  23. Synal Edyta
  24. Œwištkiewicz Jolanta
  25. Szewczyk Marek
  26. Szewczyk Sławomir
  27. Szkup Danuta
  28. Szydłowski Andrzej

1978/1979

KLASA IV F
Fotografia techniczna
WYCHOWAWCA: Zuzanna Berska

  1. Błaszczak Andrzej
  2. Czułowska Róża
  3. Darzyńska Dorota
  4. Domagała Henryk
  5. Drewnik Małgorzata
  6. Gajewska Lucyna
  7. Grabska Barbara
  8. Gwarzyńska Elżbieta
  9. Jarzyńska Jolanta
  10. Jędrzejczyk Urszula
  11. Konczanin Roman
  12. Kowalczuk Grażyna
  13. Kowalczyk Jacek
  14. Krawczyk Beata
  15. Leœkiewicz Artur
  16. Łój Krystyna
  17. Łysiak Małgorzata
  18. Majunow Barbara
  19. Manys Andrzej
  20. Michalczyk Wiesław
  21. Pieńkowski Marek
  22. Pisarska Jadwiga
  23. Radzka Joanna
  24. Sęktas Grzegorz
  25. Solińska Wanda
  26. Szyszka Marek
  27. Talaga Zbigniew
  28. Truszkowska Elżbieta
  29. Waœ Maria
  30. Zdun Paweł

1978/1979

KLASA III ZA
Aparatowy przemysłu fototechnicznego
WYCHOWAWCA: Irena Raczyńska

  1. Anloniak Elżbieta Izabella
  2. Badowski Leszek Ireneusz
  3. Ciupińska Anna Maria
  4. Gęsina Jan Andrzej
  5. Jamrożek Jolanta Kinga
  6. Jankowski Krzysztof Zbigniew
  7. Janota Urszula Anna
  8. Jurdyńska Bogumiła Grażyna
  9. Karwowska Krystyna Dorota
  10. Korycińska Bożena Maria
  11. Kwiadas Bożena Agnieszka
  12. Lankiewicz Lucyna
  13. Markiewicz Jolanta
  14. Orłowski Bogusław Janusz
  15. Ostrowski Jarosław
  16. Papaj Krzysztof Tomasz
  17. Piechowska Małgorzata Teresa
  18. Skoczeń Maciej Marian
  19. Soćko Hanna Beata
  20. Tereszkiewicz Waldemar
  21. Turczyński Marek Stanisław
  22. Wasilewski Edward Kazimierz
  23. Zieliński Marek
  24. Wolska Renata Ewa

1978/1979

KLASA III ZF
Fotograf
WYCHOWAWCA: Jolanta Magdzicka

  1. Ambroziak Teresa
  2. Arnolt Danuta
  3. Bartkowska Ewa
  4. Brzezińska Irmina
  5. Chwedorowicz Ewa
  6. Grabicka Beata
  7. Gembala Małgorzata
  8. Gurdzińska Krystyna
  9. Iwańczuk Waldemar
  10. Jarzšbek Urszula
  11. Kierska Agnieszka
  12. Kuszkowska Wiesława
  13. Ligier Piotr
  14. Liwiński Paweł
  15. Machnowski Mirosław
  16. Orłowski Tomasz
  17. Pluta Alicja
  18. Sadowski Jacek
  19. Sietler Katarzyna
  20. Słonawski Jarosław
  21. Słowikowska Janina
  22. Sobótka Krystyna
  23. Sudrzyński Marek
  24. Sulińska Grażyna
  25. Szczurowska Halina
  26. Walter Beata
  27. Wšsowski Radosław
  28. Zabokrzycka Małgorzata
  29. Wojciechowski Grzegorz
  30. Marcinkiewicz Jadwiga

1978/1979

KLASA II SF
Fotograf
WYCHOWAWCA: Maria Gnarowska

  1. Apel Marcin
  2. Baranowski Przemysław
  3. Cegłowski Krzysztof
  4. Fabianowski Marek
  5. Fiołek Jan
  6. Fręndzel Michał
  7. Gajewski Krzysztof
  8. Gantz Jacek
  9. Kamiński Artur
  10. Kańkowski Jacek
  11. Kłos Zbigniew
  12. Kociszewski Michał
  13. Kopak Joanna
  14. Kutryba Barbara
  15. Lustyk Jerzy
  16. Matuszewski Marek
  17. Myszkowski Marek
  18. Piotrowska Anna
  19. Ratyńska Maria
  20. Sacikier Paweł
  21. Sarwiński Bogdan
  22. Sochaj Urszula
  23. Tomaszewski Ireneusz
  24. Tomerska Jolanta
  25. Wasiljew Margarita
  26. Wiœniewska Danuta
  27. Wojtaœ Witold
  28. Kopciński Romuald
  29. Stankiewicz Andrzej
  30. Charewicz Małgorzata

1978/1979

KLASA II RA
Realizacja i eksploatacja filmowo- telewizyjna
WYCHOWAWCA: Barbara Krysztopik

  1. Bujny Jerzy
  2. Cichocka Marzenna
  3. Cywiński Tomasz
  4. Drożdż Joanna
  5. Dziewulak Dobromir
  6. Janiszewska Jadwiga
  7. Kłoss Ewa
  8. Koœciuszko Aleksander
  9. Koteras Przemysław
  10. Kowalczuk Andrzej
  11. Kucza Danuta
  12. Kurzyp Ewa
  13. Kwiatkowska Teresa
  14. Kwiatkowski Dariusz
  15. Leœkiewicz Edward
  16. Łach Elżbieta
  17. Mikolska Grażyna
  18. Miœkiewicz Krzysztof
  19. Mizińska Ewa
  20. Modlińska Joanna
  21. Nowak Joanna
  22. Oklek Witold
  23. Opolska Teresa
  24. Piekarski Andrzej
  25. Razik Ewa
  26. Regulska Barbara
  27. Sadolewska Bożena
  28. Spadarzewski Wojciech
  29. Szamna Małgorzata
  30. Szybisz Anna
  31. Tołoczko Leszek
  32. Więkowski Krzysztof
  33. Zwolińska Anna
  34. Borowski Grzegorz

1978/1979

KLASA II RB
Realizacja i eksploatacja filmowo- telewizyjna
WYCHOWAWCA: K. Rudowska

  1. Burkowska Anna
  2. Busz Izabella
  3. Chojnacka Elżbieta
  4. Dudkiewicz Krystyna
  5. Fremi Bogdan
  6. Glińska Ewa
  7. Gontarek Tadeusz
  8. Gortat Waldemar
  9. Hetmanek Michał
  10. Jachimowicz Sławomir
  11. Karpiński Karol
  12. Kozakiewicz Artur
  13. Lange Elżbieta
  14. Maj Andrzej
  15. Muchecki Mirosław
  16. Pietrak Witold
  17. Sokołowska Małgorzata
  18. Sommer Grażyna
  19. Strzyżewski Jacek
  20. Suski Włodzimierz
  21. Szamrej Mariusz
  22. Tomaszewski Sławomir
  23. Trzaska Cezary
  24. Walesiak Anna
  25. Werwiński Janusz
  26. Wiœniewski Paweł
  27. Wójtowicz Elżbieta
  28. Żurowska Marzena
  29. Palacz Andrzej
  30. Łuczak Ewa
1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego