1992/1993

KLASA VTA
Technologia materiałów œwiatłoczułych i obróbki filmów
WYCHOWAWCA: Małgorzata Olechowicz

Tablo klasy

  1. Anusiewicz Robert
  2. Burdyńska Ewa
  3. Jackowska Beata
  4. Kaczkiewicz Jolanta
  5. Kłakus Marcin
  6. Kotowska Grażyna
  7. Łapiński Mariusz
  8. Majewski Krzysztof
  9. Michna Tomasz
  10. Przybyszewski Hubert
  11. Równicki Wojciech
  12. Rutkowska Justyna
  13. Siedlecka Danuta
  14. Stelmach Maciej
  15. Stobiecka Ewa
  16. Œwietlik Radosław
  17. Widzowski Maciej
  18. Wileńska Elżbieta
  19. WoŸniak Renata
  20. Zieliński Sławomir

1992/1993

KLASA III ZF
ZAWÓD: Fotograf
WYCHOWAWCA: Roman Żukowski

  1. Bogusz Ryszard
  2. Dobrowolski Karol
  3. Dominiak Rafał
  4. Goszkowska Karolina
  5. Grodzki Przemysław
  6. Kostrzewa Żaneta
  7. Kułakowska Aneta
  8. Ludwikowski Tomasz
  9. Mickiewicz Agnieszka
  10. Metyczko Renata
  11. Paradowska Iwona
  12. Patrykus Paweł
  13. Piczman Filip
  14. Pieńkowski Krzysztof
  15. Piotrowska Agnieszka
  16. Podolska Ewa
  17. Prokop Joanna
  18. Sajna Marcin
  19. Sękowski Marek
  20. Sobkowicz Robert
  21. Stembrowicz Piotr
  22. Szwakopf Sebastian
  23. Szymczak Krzysztof
  24. Wieliczko Piotr
  25. Wiœniewska Monika
  26. Wójcik Edyta
  27. Zienkiewicz Łukasz

1992/1993

KLASA III ZS
Sterowniczy procesów chemicznych
WYCHOWAWCA: Irena Ambroziak

  1. Adamczyk Sławomir
  2. Bšder Małgorzata
  3. Borawski Marek
  4. Borowski Marcin
  5. Białkowska Mariola
  6. Cichoska Jwona
  7. Gocał Olaf
  8. Gorzelana Aneta
  9. Gromadka Daniel
  10. Klimkiewicz Grzegorz
  11. Miecznikowska Jzabella
  12. Mielczarek Artur
  13. Napiórkowski Włodzimierz
  14. Nasterski Michał
  15. Ostapiuk Katarzyna
  16. Rogólski Artur
  17. Skrzypczak Adam
  18. Sobków Anna
  19. Sokołowski Piotr
  20. Staszewski Adam
  21. Stępień Agnieszka

1992/1993

KLASA II PF
ZAWÓD: fotograf
OPIEKUN: Grażyna Jezierska

Tablo klasy

  1. Banasiak Ewa
  2. Chmielewska Agnieszka
  3. Chomicki Mariusz
  4. Czerwińska Agata
  5. Dšbrowska Anna
  6. Drwięga Bogusław
  7. Górecki Krzysztof
  8. Jaworska-Wolniak Agnieszka
  9. Jażdżyk Robert
  10. Kacprzak Barbara
  11. Kanak Dariusz
  12. Karbowiak Leszek
  13. Kobus Marcin
  14. Kuduk Anna
  15. Kurek Piotr
  16. Lipka Agnieszka
  17. Michalska Magdalena
  18. Noceń Robert
  19. Rejnuœ Grzegorz
  20. Tarułka Jolanta
  21. WoŸniak Iwona
  22. Zyga Milena

1992/1993

KLASA II PR
Technik urzadzeń audiowizualnych
OPIEKUN: Janina Rzepkiewicz

  1. Barszcz Dariusz
  2. Dubielecka Katarzyna
  3. Dymarski Bartosz
  4. Furmanek Małgorzata
  5. Grigorjew Wojciech
  6. Jagodziński Bartosz
  7. JaŸwiński Cezary
  8. Kołodziejczyk Martyna
  9. Kowal Anna
  10. Kubiak Adam
  11. Mazur Marcin
  12. Nowicki Sylwester
  13. Oleszczuk Jacek
  14. Orzechowski Marcin
  15. Pisarek Janusz
  16. Skarżyński Michał
  17. Suchta Paweł
  18. Œwiętoniowski Piotr
  19. Wojtasik Piotr
  20. Żebrowski Wojciech
1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego