Ciesz się rzeką – konkursy filmowy i fotograficzny

W wolnych chwilach chwytasz za kamerę? Twoją pasją jest fotografia? Pokaż, jak cieszysz się rzeką w Warszawie. Na autorów najlepszych obrazów warszawskiej Wisły czekają zaproszenia na warsztaty Collegium Artis, której wykładowcy należą do najbardziej uznanych i utytułowanych polskich fotografów oraz filmowców. 

Prace zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do hasła „Ciesz się rzeką”, prezentując możliwości aktywnego spędzania czasu nad jej warszawskimi brzegami.

Filmy (trwające maksymalnie 60 sekund, wykonane dowolną technika) można przesyłać do 22 czerwca do końca dnia, czyli godz. 23.59. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy propozycje. Prace należy przesyłać w formie linku do pobrania z serwera zewnętrznego na adres wislawarszawa@partnersi.com.pl. Wyróżnione obrazy będzie można zobaczyć na specjalnym pokazie, który odbędzie się w lipcu w kinie „Wisła”. Najlepsze z nich staną się częścią oficjalnej kampanii promującej uroki warszawskiej Wisły.

Autorzy zdjęć przedstawiających warszawską Wisłę w ciekawy sposób mogą zgłaszać prace do 30 czerwca, do końca dnia, na adres wislawarszawa@partnersi.com.pl. Jedna osoba może przesłać maksymalnie pięć fotografii. Wszystkie nadesłane propozycje będzie można obejrzeć na stronie internetowej warszawskiej Wisły od 1 maja. Spośród nadesłanych prac internauci wybiorą 30 najlepszych. Głosowanie będzie trwać od 1 lipca do 31 sierpnia. Następnie, ze zdjęć wybranych w tym powszechnym glosowaniu, jury konkursowe wyłoni 12 zwycięskich prac, które pojawią się w wiślanym kalendarzu na kolejny rok.

Więcej informacji logo

 

 

 

collegium_artis_logo-300x150

Patronem merytorycznym konkursu jest           Collegium Artis

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery