Debata z pracodawcami

Dnia 4.12.2018 r. w naszej szkole odbyła się debata z pracodawcami. Spotkanie  zostało zorganizowane w ramach projektu “A grasp of graphics and visuals”, który nasza szkoła realizuje przy wsparciu programu Erasmus+.

Przedstawicielami pracodawców byli: pan Ireneusz Fertner, który jest fotoreporterem, właścicielem studia fotograficznego, a także członkiem Zarządu Mazowieckiej Izby Rzemiosła
i Przedsiębiorczości oraz pan Marcin Peresada, przedstawiciele TVP.S.A – Agencji produkcji telewizyjnej i filmowej, operator obrazu, instruktor i szkoleniowiec Akademii Telewizyjnej. Warto też dodać, że pan Peresada jest absolwentem naszego technikum.


W debacie uczestniczyli uczniowie klas 3 technikum. Spotkanie składało się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy dotyczył  ubiegania się o pracę, drugi  budowania ścieżki kariery w firmie branżowej, a ostatni porad dla nowych start-up’ów w branży fotograficzno-filmowej. W każdym z bloków nasi uczniowie zadawali pytania, na które odpowiadali pracodawcy.

Panowie udzielili nam przydatnych wskazówek dotyczących przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, opowiedzieli nam o swoim doświadczeniu w zawodzie i jak przygotować się do założenia własnej działalności gospodarczej.

Na zakończenie nasi goście zgodnie powiedzieli, że gdyby jeszcze raz mieli wybierać ścieżkę kariery, nie zmieniliby swojego zawodu.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego