Dzień języka angielskiego

W dniu 30 maja w naszej szkole odbył się Dzień Języka Angielskiego, połączony z uroczystością rozdania nagród w tegorocznej edycji miedzyszkolnego konkursu języka angielskiego dla uczniów technikum English Contest. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc zostali uhonorowani dyplomami i cennymi upominkami, takimi jak karty upominkowe, czy gadżety elektroniczne. Rozdanie nagród zostało uświetnione występem wokalnym w wykonaniu Magdaleny Góry i Adrianny Choiny.

W dalszej części programy uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, dla których przedstawiciele klas 1Tan, 1 Can i 2Tb przygotowali krótkie, acz zabawne, scenki humorystyczne, naturalnie po angielsku. Najbardziej uważny widz mógł następnie wygrać słodki prezent, odpowiadając poprawnie na pytania w interaktywnym quizie w aplikacji KAHOOT.

Następnie odbyły się kolejne konkursy: KAHOOT dotyczący gier słownych i kalambury z odgadywaniem tytułów filmów. Wisienką na torcie okazały się piosenki karaoke, do których zagrzewały uczniów nasze szkolne gwiazdy: Magda i Ada.

Z okazji Dnia Języka Angielskiego można było też skosztować specjałów kuchni brytyjskiej, takich jak kanapki z ogórkiem, brownies, czy pudding ryżowy, które zostały przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli.

Wszyscy dobrze się bawili i mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa będzie równie udana.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery