Festiwal Fotokast

Pod koniec maja uczniowie ZSF oczyszczali drewniane skrzynki na siedziska do Galerii Niespokojna. Wcześniej było to niemożliwe, gdyż nie pozwoliła nam na to pogoda. Uczennice z klasy II TB Paulina i Zuzia podjęły się pomalowania skrzynek. Pomalowane na biało skrzynki stanowiły, razem z szarymi poduszkami, wystrój do kolejnej wystawy w naszej galerii. Wystawę przygotowali nauczyciele z okazji Dnia Dziecka. Przedstawia ona fotogramy portretów stylizowane folkowo.

Od 9.06 zostały zaprezentowane wszystkie fotokasty przygotowane przez naszych uczniów i absolwentów. Były prezentowane podczas przerw do 14.06, czyli finalnego otwarcia galerii po jej modernizacji.

W pokazie naszych fotokastów wzięli udział gimnazjaliści zaproszeni na warsztaty fotograficzne w ramach projektu Fotograf Jego Królewskiej Mości.

Finał projektu Festiwal Fotokast odbył się w środę 14 czerwca w Galerii Niespokojna, Honorowym gościem pokazu była pani dyrektor Grażyna Dobrzyńska-Klepacz. Przedstawiono 8 prac uczniów przygotowanych specjalnie na festiwal. Mamy nadzieję, że pokaz fotokastów stanie się cykliczną imprezą naszych uczniów, którzy będą mogli zaprezentować swoje fotografie wykonane podczas nauki w ZSF.  

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego