III DZIELNICOWY KONKURS “TALENT WOLI”

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej rok szkolny 2010/2011 został ogłoszony Rokiem Odkrywania Talentów, a na warszawskiej Woli poszukiwaniu i promowaniu utalentowanych uczniów przyznano priorytet już wcześniej. Jedną z form promocji talentów wolskiej młodzieży jest DZIELNICOWY KONKURS “TALENT WOLI”, którego organizatorem jest Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola Urzędu m.st. Warszawy.

Zgodnie z regulaminem każda szkoła przystępująca do konkursu mogła zgłosić po jednym uczniu w każdej z czterech kategorii: artystycznej, literackiej, sportowej i otwartej. Dzielnicowa Kapituła Tytułu “Talent Woli”, spośród uczniów zgłoszonych przez 25 szkół, nominowała w tym roku 33 uczniów, a wśród nich wytypowała 14 laureatów.

Laureatem naszej szkoły w kategorii otwartej szkół ponadgimnazjalnych został tegoroczny absolwent Technikum Fototechnicznego – Wojciech Artyniew.

Wojtek ma wybitne uzdolnienia fotograficzne, które przejawiają się w różnych typach fotografii. Pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie zawodowe, które rozwijał m. in. w agencjach fotograficznych. Ma na swoim koncie wiele publikacji fotograficznych w wiodących na rynku wydawniczym periodykach.

Zobaczcie sami namiastkę dorobku fotograficznego Wojtka. Niech osiągnięcia Naszego Absolwenta będą dla wszystkich inspiracją do stałej aktywności – nie tylko fotograficznej – ale również sprzyjającej doskonaleniu umiejętności, odkrywaniu talentów a przede wszystkim realizowaniu własnych pasji.

WOJTKU – GRATULUJEMY SUKCESU!!!

 

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego