Modernizacja Galerii Niespokojna

Prace remontowe w Galerii Niespokojna, w ostatnim tygodniu kwietnia, były bardzo wzmożone, gdyż w czwartek 27.04.17 miała się odbyć,  nieprzewidziana wcześniej, pierwsza wystawa prac naszych kolegów z klasy III TB: Janka Korczaka i Kuby Skirmuntta. Na wystawie będą zaprezentowane zdjęcia z sesji wykonanych przez nich podczas projektu Miss AWF 2016 i 2017.

Podjęliśmy się montażu oświetlenia z pomocą i pod nadzorem pana A. Petynki. Trochę czasu zajęło nam odpowiednie rozmieszczenie lamp na ścianach wystawienniczych. Należało je doczepić do zamontowanych już szyn z ramami.

 

Równolegle inna ekipa z klasy I TD myła okna w galerii i montowała żaluzje.

Trzecia grupa uczniów, w większości z klasy I TE pod opieką p. Frączek oraz starszych kolegów z klasy III TB Janka i Kuby, zajmowała się oprawą i zawieszaniem prac. Było ich  14 w ramach 70×100 cm.

Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Dorocie Okoń za wydruki zdjęć do naszej wystawy.

Dziękujemy też pani dyrektor Grażynie Dobrzyńskiej-Klepacz za pomoc przy pracach remontowych w Galerii Niespokojna i wsparcie finansowe ze strony szkoły.

Wystawa naszych kolegów nie odbyłaby się bez spontanicznej zbiórki pieniędzy. Za zebraną  wśród naszych uczniów i grona pedagogicznego sumę zakupiono żarówki LED. Akcję zbierania funduszy przeprowadziliśmy przed samą wystawą.

To oczywiście nie koniec naszych prac w galerii przed Festiwalem Fotokast.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego