Remont Galerii Niespokojna w ramach Projektu Fotokast

W piątek 24.03.2017 r. w rozpoczęła się modernizacja pomieszczenia Galerii „Niespokojna”

W związku z funduszami uzyskanymi z fundacji Civis Polonus, uczniowie rozpoczęli przygotowania do prac malarskich poprzez zabezpieczenie pomieszczenia. Kolejnym etapem było zakupienie farby malarskiej oraz narzędzi do przeprowadzenia remontu. Uczniowie z klas 1TD, 1TE, 2TB, 3TD, 4TA włączyli się do prac malarskich w galerii. Wykonano  gruntowanie ścian, szpachlowanie, malowanie. Pokrycie ścian odbyło się pod nadzorem Pana Tomka (portiera ZSF). Ściany zostały 5-krotnie pomalowane, aby uzyskać odpowiedni efekt pokrycia.

Po świętach uczniowie z klas 2TC, 3 TC i 4TC rozpoczęli prace porządkowe po malowaniu oraz przygotowali montaż nagłośnienia w galerii. Nagłośnienie oraz wzmacniacz zostały wybrane przez naszego kolegę Huberta z klasy 1TD. On także pomagał przy montowaniu głośników z Panem A. Petynką.

Uczniowie z klasy 4TC Michał i Radek zakupili niezbędne materiały elektryczne do zmontowania ekranu, projektora oraz oświetlenia typu wystawienniczego.

Z ostatnich funduszy projektu nasza koleżanka Joasia z klasy IV TA zakupiła system oświetleniowy oraz poduszki do Galerii Niespokojna. System oświetleniowy zostanie zamontowany już na początku maja.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego