Rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez ZSF

26 kwietnia 2013 r. to ważna dla szkoły data. Już tradycyjnie w końcu kwietnia szkołę odwiedzają najważniejsi przedstawiciele władz samorządowych Dzielnicy Wola. W tym roku gościliśmy zastępcę Burmistrza Pana Mieczysława Zmysłowskiego. Okazją do odwiedzin i spotkania z uczniami była uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów organizowanych przez Zespół Szkół Fototechnicznych.

Najdłuższą tradycją może poszczycić się konkurs fotograficzny dla mazowieckich gimnazjalistów. Jego tematyka związana jest zawsze z Warszawą, a celem – ukazanie uroków i magii naszego miasta. Tegoroczny konkurs nosił tytuł „Tak do mnie Warszawo się śmiejesz…”. Kolejnym konkursem, cieszącym się już renomą wśród uczniów warszawskich techników, jest „English Contest”. Popularyzuje on wiedzę o krajach anglojęzycznych i zachęca uczniów do zgłębiania tajników języka angielskiego. Dla pasjonatów grafiki komputerowej zorganizowaliśmy konkurs „Współczesna Atlantyda”, w którym uczestnicy uzyskali możliwość ukazania swoich umiejętności w kreowaniu obrazów przy pomocy komputera.

Laureatów wszystkich konkursów powitaliśmy w murach naszej szkoły. Pan Burmistrz pogratulował zwycięzcom umiejętności fotograficznych i graficznych oraz szerokiej wiedzy przedmiotowej, a także wręczył dyplomy i nagrody. Szczególnie wyrazy uznania skierował do ich nauczycieli, którzy kierowali przygotowaniami uczniów do udziału w konkursach. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości, której przebieg ubarwił występ szkolnego zespołu MUZA, zaproszeni goście zwiedzili wystawę, na której zaprezentowane zostały ich prace konkursowe.

DSC_4384 DSC_4388 DSC_4390 DSC_4392 DSC_4394 DSC_4398 DSC_4400 DSC_4401 DSC_4404 DSC_4406 DSC_4409 DSC_4411 DSC_4413 DSC_4414 DSC_4415

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery