Rozpoczęcie roku szkolnego 2.09.2002

Wrześniowy poniedziałek przywitał młodzież wkraczającą w progi naszej szkoły promyczkami słońca i bezchmurnym niebem. Wyglądało optymistycznie i takie były też miny oraz nastroje pierwszaków.

Trzy klasy Technikum tworzyły niezły tłumek trzy Policealne i jedna klasa Technikum po ZSZ umówione były na późniejszą godzinę wiadomo, że starsi potrzebują trochę więcej snu…

Nad niektórymi uczniami pieczę sprawowali jeszcze rodzice, lekko zaniepokojeni tym swoistym, kolejnym krokiem w dorosłość ukochanych latorośli.

Szybko okazywało się, że nie ma się czego bać. Uśmiechnięty Dyrektor i uczniowie starszych klas witali nowych kolegów, gościnnie zapraszając „na pokoje” czyli do tajemniczych wnętrz Zespołu Szkół Fototechnicznych.

Krótkie i oficjalne przywitanie pierwszoklasistów i ich rodziców odbyło się w sali projekcyjnej, po czym dyrektor Edward Habas zarządził część mniej oficjalną – spotkanie w klasach z wychowawcami.

Słońce świeciło znacznie intensywniej, kiedy nasza, już Spokojna młodzież opuszczała szkołę. Miny zerkających przez ramię na ZSF obiecywały: jutro tu wrócimy… i nie tylko jutro..!

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery