Salon Edukacyjny Perspektywy 2011

Jak co roku na początku marca odbyły się Targi Szkół średnich i wyższych Perspektywy 2011 w PKiN. Przez trzy dni mogliśmy zwiedzać barwne i przyciągające nasze spojrzenia stoiska liceów, techników, szkół zawodowych i policealnych a także uczelni wyższych. Każda ze szkół, swoim zwyczajem oferowała nam bogaty materiał na temat swojej placówki, mogliśmy usłyszeć wiele dobrego o szkołach średnich i szkolnictwie wyższym zarówno od uczących się tam uczniów jak i nauczycieli.

Nasza szkoła również brała udział w targach, pokazując wysoki poziom naszego foto-technikum, które wykształciło wielu dobrych fotografów i w planach ma kształcenie kolejnych pokoleń zawodowych fotografów. Stoisko naszej szkoły wyróżniało się na tle innych szkół znakomitymi pracami swoich uczniów fotograficznymi i plastycznymi. Było niczym paw prezentujący się dostojnie i nawet pięknie.

Zainteresowani, których było co nie miara, mogli uzyskać podstawowe informacje na temat kształcenia w naszej szkole, a także byli serdecznie zapraszani na Dzień Otwarty, który będzie miał miejsce 28.04 na ul.Spokojnej.

Myślę, że warto skorzystać z możliwości “dotknięcia” naszej szkoły, zobaczenia jej, wniknięcia w jej atmosferę, co w rezultacie może prowadzić do stwierdzenia: “Chcę się tu uczyć”.

Serdecznie zapraszamy.

red. Lidia Kisielińska

foto.Cz Plakiewicz

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery