ŚLUBOWANIE

Do 13.09. nasi pierwszoklasiści mieli wystarczająco dużo czasu, żeby przestać błądzić po szkole i nauczyć się, którym korytarzem pójść, żeby trafić na odpowiednią lekcję.

W piątek stali się pełnoprawnymi uczniami ZSF i mimo, że jeszcze czasem z popłochem w oczach rozglądają się wokół  pasowanie zdecydowanie dodało im pewności siebie.

Uroczystość, choć dość oficjalna, składała się wyłącznie z miłych akcentów. Zaczęło się od przemówienia wicedyrektor Grażyny Dobrzyńskiej-Klepacz, która dodała młodzieży nieco otuchy i wprowadziła w odpowiedni nastrój.

Następnie odbyło się ślubowanie na sztandar szkoły oraz kilka zachęcających słów przedstawicielki Samorządu Szkolnego Alicji Tuzimek, a potem wręczenie pierwszoklasistom upominków (oryginalne koszulki z logo szkoły, drobne akcesoria fotograficzne oraz sześć karnetów na festiwal filmów Andrzeja Wajdy).

Część oficjalną zakończyły wspólne, klasowe zdjęcia w firmowychkoszulkach będą na pewno świetną pamiątką!

Na koniec wicedyrektor w kilku słowach   zapowiedziała tzw. część rozrywkową, czyli tradycyjne przedstawienie: spektakl Cierpienia młodego Wertera w wykonaniu artystów z Krakowa.

ślubowanie pierwszych klas przebiegało w atmosferze pełnej przyjaźni i wszyscy mają nadzieję, że taka atmosfera utrzyma się przez lata nauki. Trzymamy kciuki!

Od poniedziałku (16. 09.) I-e klasy będą mogły poznać siebie i swoich wychowawców trochę dokładniej – rozpoczyna się bowiem   integracja! Tym razem w szkole, a nie poza nią, ale to może i lepiej, bo na wyjazdach różnie bywa…

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery