STUDNIÓWKA 2003

Przygotowania

Jeśli ktoś myśli, że nauka tańca jakim jest polonez jest prosta, może od razu porzucić swe złudne myśli i nadzieje. Prosta sylwetka, charakterystyczny, równy krok, odpowiednie spojrzenie i gracja, która sprawia, że staje się on tańcem dostojnym i wyjątkowym, wcale nie jest tak prosta do opanowania, jak się niektórym wydaje. Trudno zliczyć ile razy musieliśmy przejść wzdłuż i wszerz naszą sale gimnastyczną.
Nasze trudny nie poszły jednak na marne i na Studniówce odtańczyliśmy go koncertowo.

Uroczystość
Najpierw kilka faktów:
Studniówka odbyła się 25 Stycznia 2003r, w sobotę, w Reform Plaza, na 27 piętrze. Rozpoczęła się o godz.19.00 a skończyła, hmmmmm…
trudno powiedzieć, na pewno dnia następnego, gdzieś nad ranem. Zgodnie z tradycją pierwszym tańcem był polonez, pięknie i dostojnie przez nas odtańczony. Następnie sesja zdjęciowa, drobny posiłek na zregenerowanie i nabranie sił na resztę wieczoru, a póŸniej już tylko zabawa do białego rana. Nie zabrakło również naszych drogich nauczycieli, wychowawców i dyrekcji. Nie sposób jest opisać jak świetnie się z nami bawili. Muzyka, puszczana przez DJ-a, który świetnie odgadł nasze gusty, była tak dobrana, że prawie nie schodziliśmy z parkietu. Prawdę mówią, że Studniówka to szczególny dzień w życiu człowieka, że jest tylko jedna i nigdy się jej nie zapomina. My z pewnością naszą Studniówkę zapamietamy. Choć “czas nie zając, nie ucieknie”, jednak wspomniania są ponadczasowe i to właśnie sprawia, że mają tak silną moc.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego
Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery