Studniówka

Dnia 17 stycznia w hotelu Lord przy al. Krakowskiej odbyła się studniówka klas czwartych technikum.
Bal rozpoczął się polonezem który zakończył się dosyć niespodziewanie, niespodziewanie dobrze, następnie głos zabrała Pani Dyrektor życząc maturzystom sukcesów w dalszej drodze, no i oczywiście zdanej matury.
Szczęśliwi maturzyści, po polonezie i przemowie Pani Dyrektor udali się na drugą sale żeby się posilić, gdyż czekała ich wielogodzinna zabawa.Gdy napełnili już swoje żołądki potrawami przygotowanymi przez firmę cateringową z entuzjazmem ruszyli na parkiet. Mimo iż dj pozostawiał wiele do życzenia wszyscy się dobrze bawili. Dziewczęta zatracone w tańcu sunęły po parkiecie, mężczyŸni nie odpuszczali i też pokazali na co ich stać, jednak bezapelacyjnie królem parkietu był Pan Kazimierz Zawadzki który swoim tańcem zaimponował wszystkim.
Każdy wyglądał niesamowicie, i nie chodzi tu tylko o taniec lecz o całe stroje, u chłopców dominowały czerwone i białe koszule, błyszczące garnitury i krawaty. Jak były ubrane dziewczyny? Tu była pełna dowolność, suknie w każdym kolorze od białych, przez niebieskie, czerwone czy złote aż po czarne, fryzury, makijaż wszystko dopięte na ostatni guzik i jak że oczarowujący uśmiech. U grona pedagogicznego, które przybyło niestety w nielicznym składzie dominowała stosowna elegancja.
Atmosfera do końca była znakomita, wszyscy dobrze się bawili, uśmiech nikomu nie zchodził z twarzy i nie ważne czy maturzysta akurat tańczył czy odpoczywał, był w znakomitym nastroju. W tak gorącej atmosferze zabawa dobiegła końca i wszyscy zadowoleni udali się do domów.

1

GALERIA JEDNEJ FOTOGRAFII

1

 

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE
logo zamek królewski  w warszawie
Logo Klubu Dowódźtwa Garnizonu Wojskowego