Warsztaty fotograficzne uczniów klas II na Zamku Królewskim w Warszawie

Projekt Fotograf Jego Królewskiej Mości prowadzony przez kustosz Agnieszkę Lichacz obywa się już 8 raz dla uczniów klas II technikum fototechnicznego ZSF przy opiece nauczyciela Beaty Skipirzepskiej. Zajęcia mają nie tylko aspekt fotograficzny, ale również poznawczy obiektów muzealnych znajdujących się na Zamku Królewskim oraz
w Pałacu pod Blachą. Każde zajęcia są omawiana przez panią kustosz oraz określany jest temat zdjęć, który mają wykonać uczniowie. Trzy spotkania owocują wystawą, która jak co roku obywa się w pomieszczeniach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Prace uczniów

Wernisaż prac uczniów klas II odbył się 20 czerwca w Sali Skarbiec na Zamku Królewskim. Wśród zaproszonych rodzin, znajomych naszych uczniów była również pani dyrektor Grażyna Dobrzyńska- Klepacz oraz pan Andrzej Ring nauczyciel przedmiotów zawodowych. Miłą atmosferę prezentacji prac uczniów przy poczęstunku dopełniły dyplomy przygotowane przez panią kustosz Agnieszkę Lichacz. Prace uczniów można oglądać na Zamku Królewskim do niedzieli 25 czerwca (mamy taką nadzieję). We wrześniu wystawa zostanie zaprezentowana w Galerii Niespokojna.

1

1