ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Dyrekcja i kierownictwo Zespołu Szkół Fototechnicznych

 

Dyrektor – mgr inż. Grażyna Dobrzyńska-Klepacz

Wicedyrektor – mgr Anna Chwedyna

Kierownik pracowni fotograficznych – mgr Dorota Okoń

Kierownik praktycznej nauki zawodu – mgr Krzysztof Kowalczuk

 nauczyciele_2015-2016

 fot. Włodzimierz Krzemiński

Grono Pedagogiczne

  •    Elżbieta Chojnacka – przedmioty zawodowe
  •    Anna Chwedyna – język niemiecki
  •    Paweł Czyż – matematyka
  •    Joanna Dobosz – matematyka
  •    Grażyna Dobrzyńska-Klepacz – przedmioty zawodowe
  •    Maria Drachal – przedmioty zawodowe
  •    Magdalena Drobnik – przedmioty zawodowe
  •    Paweł Dubicki – przedmioty zawodowe
  •    Rafał Fahrenholz – przedmioty zawodowe
  •    Małgorzata Frączek – przedmioty zawodowe
  •    Ewa Górecka – język angielski
  •    Anna Grzybowska-Rysz – historia, historia i społeczeństwo
  •    Jan Gwóźdź – historia, historia i społeczeństwo
  •    Edward Habas – przedmioty zawodowe
  •    Agata Janich – religia
  •    Milena Jaros – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  •    Grażyna Jezierska – rysunek i kompozycja
  •    Joanna Kamińska – język angielski
  •    Mirosław Kilijańczyk – przedmioty zawodowe
  •    Krzysztof Kowalczuk – wychowanie fizyczne, bezp. i higiena pracy
  •    Urszula Kowalczyk-Strzelczyk – język polski
  •    Angelika Kowalska – chemia, informatyka, przedmioty zawodowe
  •    Włodzimierz Krzemiński – przedmioty zawodowe
  •    Irena Kundzik – matematyka
  •    Teresa Lange – przedmioty zawodowe
  •    Jadwiga Łuczak – matematyka
  •    Magdalena Markiewicz – przedmioty zawodowe
  •    Jacek Miliszewski – wychowanie fizyczne
  •    Łukasz Niewiadomski – przedmioty zawodowe
  •    Alicja Nowak (s. Józefina) – religia
  •    Dorota Okoń – przedmioty zawodowe
  •    Paulina Piasecka – język angielski
  •    Marek Piastowski – przedmioty zawodowe
  •    Anna Pich – przedmioty zawodowe
  •    Łukasz Polkowski – przedmioty zawodowe
  •    Anna Przybysz-Bielecka – przedmioty zawodowe
  •    Dorota Regulska – biblioteka
  •    Andrzej Ring – przedmioty zawodowe
  •    Joanna Rogowska – język polski, wiedza o kulturze
  •    Maria Ruszczyńska – pedagog
  •    Beata Skipirzepska – przedmioty zawodowe
  •    Katarzyna Słomińska – geografia
  •    Moniak Słońska – biblioteka
  •    Monika Sobczak – wychowanie fizyczne
  •    Elżbieta Sokołowska – przedmioty zawodowe
  •    Izabela Suliga – język polski
  •    Izabela Szybińska – język niemiecki
  •    Jolanta Szymańska – język niemiecki
  •    Katarzyna Uriri – język angielski
  •    Sylwia Wasilewska – biologia, wychowanie fizyczne
  •    Anna Werner – język angielski
  •    Renata Woroniecka – przedmioty zawodowe
  •    Dorota Wójcik – pedagog
  •    Agata Wójcik – język angielski
  •    Kazimierz Zawadzki – fizyka, podstawy przedsiębiorczości
  •    Stanisław Zychowicz – informatyka, przedmioty zawodowe
  •    Roman Żukowski – przedmioty zawodowe

WCZEŚNIEJ >>>

1